Srpen 2011

Back to school - fashion

31. srpna 2011 v 21:36 | Karolína |  Fashion
Jelikož se jde zítra poprvé do školy, jo říkejte mně Blesku :D, tak jsem si pro vás jako většina lidí 'vymyslela' článek pod názvem Back to school! - fashion. Mám tady outfit na první den školy :).
Užívejte článek, vycucněte zbytek prázdnin a přežijte školu!

Shopping Prague & Hockey

29. srpna 2011 v 19:37 | Karolína |  Shopping and wish
Čau lásky :).
Dneska po druhý hodině jsem se vrátila do Luha. Bože, néé. Nevydržím to tu.
Před chvílí jsem si udělala nail art :). Jsou takový vesmírný :DD :).
Slibovala jsem a plním :). Mám tady shopping věci z Prahy a jednu věc z Karlových Varů, kde jsem byla na hokeji :).
BTW- Jdu dělat nový design a popisky :).

Hockey <3

28. srpna 2011 v 14:27 | Karolína |  Piece of my life

Krásnou neděli přeju zlatíčka :).

Včerejší den jsem musela chtěla přetrpět na ledě. No, vlastně na hokeji. Byli jsme v Karlových Varech, kvůli klukům co hrajou za Plzeň. Ale abych vás předem upozornila, nejsou to nějací dospěláci, naopak. Jsou to kluci od 12 - 14. Tudíž plus mínus v mým věku.
Nejdřív jsem si myslela jaká to bude nuda, ale výsledek?? Jsem nejšťastnější člověk pod sluncem!! Naprosto happy na ledě, ikdyž mi byla zima :DD. No jo, celá já :).
Moji (jasně už jsem si je přivlastnila) Naši (!!) kluci jsou fakt skvělý! Porazili Karlovy Vary (domácí), Budějky a ještě Hradec. No a víte co to znamená?? VYHRÁLI!! Vyhráli celý turnaj a získali pohár :).
Příště jedu na hokej zase, protože mě to začalo bavit :DD. Ale pojedu v UGG botách, protože v keckách jsem to nezvládla!! :D
Hráli 3x15, 3 turnaje. 1.trunaj jsem vydržela 30 min, 2.turnajm 45 minut (max) a 3. turnaj 45 minut (max). YES :D.
Ale oni nehráli furt. První turnaj měli v 10:00, druhý ve 14:00 a třetí v 17:15. Vstávali jsme v 5:30. Dobrý ne? :DD Řeknu vám že sledovat hokej toho koho znáte (ano přiznávám že pár kluků z týmu znám) je mnohem lepší než Jágr v televizy. A ještě ta atmosféra. Och
Abych to zkrátila ještě teď mám pekelně zmrzlý nohy :DD. Koupila jsem si tam jedno tričko :). Večer přidám fotky i s tím co jsem si koupila v Praze :).
EDIT 28.8.2011/21:30 : Fotky z nákupů budou až zítra, jelikož jsem někam zahrabala kabel od mobilu ://.

Karolína :*

Jsou moji šikovní :*.

Jo, a jsou moji!! :DD

2011 | 25.8. << Prague

26. srpna 2011 v 10:20 | Karolína |  Piece of my life
Čauu.
Píšu zápis ze včerejšího dne. JIstě víte, že jsem včera byla v Praze. Jela jsem si tam sice koupit jenom jednu věc, ale nakonec jsem si jich dovezla 'trošku' víc :DD.
Fotky přidám až zítra večer. Proč? Protože všechny věci mám zatím u babi kam jedu dnes. Budu tam přespávat. Sice tam má internet, ale nejdou tam nahrávat fotky. Takže tady nebudu :).
Ani vám nechci prozrazovat co jsem si koupila. Je to tajemstvííí :DD.

V neděli jdu na Voldušskou pouť, a v pondelí jedu domů. Néé, ještě nechci. A zítra jedu do Karlových Varů 'na hokej' ale my půjdeme do obchoďáku u zimáku :DD.

Karolína

2011 | 24.8

24. srpna 2011 v 23:05 | Karolína |  Piece of my life
'Trošičku' nepovedený štítek, ale co už, chtělo to změnu :).

Krásný večer :).
Skoro za hodinu bude půlnoc, jsem já to ale sova :).
Nechci psát nic velkého jen přidávám fotky. Za ty dva dny se mi jich v mobilu nahromadilo trochu moc, a už je nechci 'schovávat'. Takže vyplavou na veřejnost :).
Včera jsme se (jako každý den) váleli na zahradě a v bazénu. Konečně mám nové ELLE :). A jsem šťastná jako blecha :DD. Taky jsem začala číst knížko Ciao, bella!. Nemohu zatím posoudit :). A Davííídek :DD.

2011 | 22.8

22. srpna 2011 v 21:04 | Karolína |  Piece of my life
Ahoj zlatíčka :).
Takže zase jsem změnila design :DD. No doufám že tady nějakou dobu vydrží. Fotka je z weheartit.com a úpravu jsem si udělala sama za pomoci pixlru, photoscapu a pickniku. Nejsem s ním vůbec spokojená :DD. Takže si půjdu udělat zase něco nového. Zvykněte si zlatíčka :**.
Abych vám řekla pravdu, nedělám vůbec nic zajímavého. Ležím na sluníčku, jsem v bazénu, čtu si, jsem v bazénu etc.
Random fotka z několika předchozích dnů, Tady můžete vidět, co vlastně dělám každý den :D. Naučila jsem se štítky na fotce :DD. A strašně mě to baví <3.

Proměny Miley Cyrus

20. srpna 2011 v 9:22 | Karolína |  Fashion
Přidávám první článek do rubriky Fashion and beauty :). Rozhodla jsem se udělat něco s Miley Cyrus, kterou velmi obdivuji a vyšly z toho její proměny. Uvidíte ji tady od roku 2007 až do dneška :).

2011 | 20.8

20. srpna 2011 v 8:45 | Karolína |  Piece of my life

Krásné ráno, přeji :)

Právě jsem se probudila a moc jsem se tedy nevyspala :(. Spala jsem s bráchou v jeho pokoji a řeknu vám, že už nikdy!! Včera jsme se byli kouknout na pouti a stříleli jsme růže :D. Měla jsem 5 broků a první pokus se mi povedl. Z těch čtyř už žádný :DD.
Dneska půjdeme znovu :). Taky mám v plánu si nakoupit pendreky :DD. Půjdu i na Voldušskou, která je mimochodem obrovská!! Juchů, těším se!! :DD
Dneska až půjdem, tak si řeknu o tu trafiku :DD. Já už FAKT NUTNĚ potřebuju ELLE a BRAVO!! Jinak asi nepřežuju :DD.
Selena Gomez <3. Mohu vám oznámit že se Selenou plánuji také článek. Momentálně mám rozpracované dva. Jeden s jinou celebritou a další o něčem trochu jiném :). Víc prozrazovat nebudu :)).

2011 | 19.8.

19. srpna 2011 v 10:37 | Karolína |  Piece of my life

Krásné ráno zlatíčka :) :*.
Dneska jsem se vyspala celkem dobře, až na ro že mi bylo horko a měla jsem přeleženou ruku :DD. Nečekaně. Ale řeknu vám že mít pokoj pod střechou je výhoda v zimě, v létě ale fakt ne :D.
Mám nový layout :). Všimli jste si?? Stáhla jsem si ho u graphic-heart.blog.cz :). Strašně se mi líbí :* <3.
Jsou úžasní <3.

Na dnešní den zatím nic neplánuji :D. Prší, je bouřka. K ničemu. Včera jsem se ještě celý den válela na sluníčku a byla v bazénu a dnes? Myslím že nebude nic. Moment. Vím to ;).
Doufám že dneska pojedeme nakoupit :DD. Potřebovala bych nové ELLE a BRAVO :DD.
Zbožnuji tento photoshoot a hlavně Bridgit <3.

Karolína :*

Summer day (real)

17. srpna 2011 v 20:17 | Karolína |  Piece of my life
Čauky lásky :*.
Užili jste si dnešní den? Já na 100% :)). Celý den bylo krásně teplo, svítilo slunce. Jen ráno byla trochu mlha. Ale to jsem byla na cestě do Německa, takže mi to ani nevadilo :DD. Ještě aby jo, že :DD.
'Jaksi' jsem vám neřekla že pojedu do Německa. No tkaže jsem dneska ráno vstávala v půl osmý a vrátili jsme se v půl třetí :DD. Ale jako mega spokojenost :DD. Němčouri ráda nemám. Moment. Nesnáším je!! Totálně mi lezou krkem :DD. Ale jsem ráda že jsem jela protože jsem sehnala opět něco od TOPModel :)). Mám pastelky a další návrhářský sešit který obsahuje notes na návrhy, 2 šablony, několik 'textur' a 3 palety samolepek. (fotky pod perexem)
Asi ve čtyři hodiny jsem se převlékla do plavek, vzala si podložku s ručníkem a rozvalila se na terase :DD. A Marouš se ke mně přidal. Nejdřív jsem ho teda musela překecat aby se mnou šel do bazénu, ale to je jiná :DD. No, ale fotila jsem o 106 a fotky sem samozřejmě přidávám. (najdete pod perexem)
A další fotky, většinou random, kde najdete jenom samé pití a jídlo :D. A když jsme u toho jídla, tak dneska na večeři budud mít bagetu se sýrem <33. UUM, ten pečící sýr co jsme dnes koupili v Německu :).

Jablečný kroužky <3. Mám jich ještě plnou krabičku :DD.