Piece of my life

Zeptáš-li se, budeš blbcem pět minut. Nezeptáš-li se, budeš blbcem celý život.

5. září 2011 v 18:31 | Karolína
Ahooj :). Za svou dvoudenní nepřítomnost/neaktivitu se neomlouvám. Dokupovala jsem věci do školy, ikdyž mi půlka ještě zbývá, a dodělávala jsem menu s designem. Takže jsem se blogu věnovala, jen ne články.
Zeptáš-li se, budeš blbcem pět minut. Nezeptáš-li se, budeš blbcem celý život. - Tenhle čínský citát se mi čím dál víc líbí. Je hodně pravdivý :).
Ale teď něco o škole :). Dneska jsme dostávali víc učebnic, takže už mám čj, m, f, ch, l a dál nevím :D. Většinu z toho mám obalenou. Sešity mám jakžtakž nakoupený :D. Dneska jsem si byla koupit Periodickou tabulku prvků do chemie. Učitelka říkala že ji ještě nepotřebujeme, ale raděj dřív než pozdějc :D. No ne? :DD

provided you can't say anything nice, lies.

3. září 2011 v 23:23 | Karolína
Jo, takový vlasy bych chtěla <3.
Abych pravdu řekla, dneska jsem tak nějak nic nedělala :D. Ráno jsem se sice vzbudila před osmou (jo škola na mě začíná působit), ale už jsem neusnula tak jsem si zapnula notebook :DD. Jako v týdnu když se chodí do školy se mi fakt vstávat nechce. Ale jak jsem si zvykla o prázdninách u taťky vstávat v devět, tak mě to chytlo a o víkendech si ani nedospím, to co mi chybí z týdne :D. Milovala jsem časy spaní do desíti :D.
Jakmile budu mít více zkušeností s přípravky Bella for teens, čekejte recenzi :). Zatím jsem maximálně spokojená :).

Jsem osmačka!! :DD

1. září 2011 v 19:40 | Karolína
Hehe, ahoj :). Asi si říkáte jak jsem prdlá, že sem píšu že jsem osmačka, že to ještě nic není atd atd. ale já jsem fakt ráda :). Ale teď bych to chtěla zastavit. Nechat život tak jak je. Nejít dál. Zůstat v tom kolektivu který miluju. Ale nic s tím neudělám.
No tak jste se dozvěděli že jsem osmačka :DD. Šťastná jako blecha <3.
Dneska jsem šla na očkování a potom jsem si koupila nějaký sešity a tužky. Připravená vydržet školu a dostat se do dalšího ročníku :DD :).
Cestou jsem se s mamkou zastavila v drogerii, abych si koupila deodorant. Řeknu vám ten od Adidas oranžovej fakt luxusně voní :).

Hockey <3

28. srpna 2011 v 14:27 | Karolína

Krásnou neděli přeju zlatíčka :).

Včerejší den jsem musela chtěla přetrpět na ledě. No, vlastně na hokeji. Byli jsme v Karlových Varech, kvůli klukům co hrajou za Plzeň. Ale abych vás předem upozornila, nejsou to nějací dospěláci, naopak. Jsou to kluci od 12 - 14. Tudíž plus mínus v mým věku.
Nejdřív jsem si myslela jaká to bude nuda, ale výsledek?? Jsem nejšťastnější člověk pod sluncem!! Naprosto happy na ledě, ikdyž mi byla zima :DD. No jo, celá já :).
Moji (jasně už jsem si je přivlastnila) Naši (!!) kluci jsou fakt skvělý! Porazili Karlovy Vary (domácí), Budějky a ještě Hradec. No a víte co to znamená?? VYHRÁLI!! Vyhráli celý turnaj a získali pohár :).
Příště jedu na hokej zase, protože mě to začalo bavit :DD. Ale pojedu v UGG botách, protože v keckách jsem to nezvládla!! :D
Hráli 3x15, 3 turnaje. 1.trunaj jsem vydržela 30 min, 2.turnajm 45 minut (max) a 3. turnaj 45 minut (max). YES :D.
Ale oni nehráli furt. První turnaj měli v 10:00, druhý ve 14:00 a třetí v 17:15. Vstávali jsme v 5:30. Dobrý ne? :DD Řeknu vám že sledovat hokej toho koho znáte (ano přiznávám že pár kluků z týmu znám) je mnohem lepší než Jágr v televizy. A ještě ta atmosféra. Och
Abych to zkrátila ještě teď mám pekelně zmrzlý nohy :DD. Koupila jsem si tam jedno tričko :). Večer přidám fotky i s tím co jsem si koupila v Praze :).
EDIT 28.8.2011/21:30 : Fotky z nákupů budou až zítra, jelikož jsem někam zahrabala kabel od mobilu ://.

Karolína :*

Jsou moji šikovní :*.

Jo, a jsou moji!! :DD

2011 | 25.8. << Prague

26. srpna 2011 v 10:20 | Karolína
Čauu.
Píšu zápis ze včerejšího dne. JIstě víte, že jsem včera byla v Praze. Jela jsem si tam sice koupit jenom jednu věc, ale nakonec jsem si jich dovezla 'trošku' víc :DD.
Fotky přidám až zítra večer. Proč? Protože všechny věci mám zatím u babi kam jedu dnes. Budu tam přespávat. Sice tam má internet, ale nejdou tam nahrávat fotky. Takže tady nebudu :).
Ani vám nechci prozrazovat co jsem si koupila. Je to tajemstvííí :DD.

V neděli jdu na Voldušskou pouť, a v pondelí jedu domů. Néé, ještě nechci. A zítra jedu do Karlových Varů 'na hokej' ale my půjdeme do obchoďáku u zimáku :DD.

Karolína

2011 | 24.8

24. srpna 2011 v 23:05 | Karolína
'Trošičku' nepovedený štítek, ale co už, chtělo to změnu :).

Krásný večer :).
Skoro za hodinu bude půlnoc, jsem já to ale sova :).
Nechci psát nic velkého jen přidávám fotky. Za ty dva dny se mi jich v mobilu nahromadilo trochu moc, a už je nechci 'schovávat'. Takže vyplavou na veřejnost :).
Včera jsme se (jako každý den) váleli na zahradě a v bazénu. Konečně mám nové ELLE :). A jsem šťastná jako blecha :DD. Taky jsem začala číst knížko Ciao, bella!. Nemohu zatím posoudit :). A Davííídek :DD.

2011 | 22.8

22. srpna 2011 v 21:04 | Karolína
Ahoj zlatíčka :).
Takže zase jsem změnila design :DD. No doufám že tady nějakou dobu vydrží. Fotka je z weheartit.com a úpravu jsem si udělala sama za pomoci pixlru, photoscapu a pickniku. Nejsem s ním vůbec spokojená :DD. Takže si půjdu udělat zase něco nového. Zvykněte si zlatíčka :**.
Abych vám řekla pravdu, nedělám vůbec nic zajímavého. Ležím na sluníčku, jsem v bazénu, čtu si, jsem v bazénu etc.
Random fotka z několika předchozích dnů, Tady můžete vidět, co vlastně dělám každý den :D. Naučila jsem se štítky na fotce :DD. A strašně mě to baví <3.

2011 | 20.8

20. srpna 2011 v 8:45 | Karolína

Krásné ráno, přeji :)

Právě jsem se probudila a moc jsem se tedy nevyspala :(. Spala jsem s bráchou v jeho pokoji a řeknu vám, že už nikdy!! Včera jsme se byli kouknout na pouti a stříleli jsme růže :D. Měla jsem 5 broků a první pokus se mi povedl. Z těch čtyř už žádný :DD.
Dneska půjdeme znovu :). Taky mám v plánu si nakoupit pendreky :DD. Půjdu i na Voldušskou, která je mimochodem obrovská!! Juchů, těším se!! :DD
Dneska až půjdem, tak si řeknu o tu trafiku :DD. Já už FAKT NUTNĚ potřebuju ELLE a BRAVO!! Jinak asi nepřežuju :DD.
Selena Gomez <3. Mohu vám oznámit že se Selenou plánuji také článek. Momentálně mám rozpracované dva. Jeden s jinou celebritou a další o něčem trochu jiném :). Víc prozrazovat nebudu :)).

2011 | 19.8.

19. srpna 2011 v 10:37 | Karolína

Krásné ráno zlatíčka :) :*.
Dneska jsem se vyspala celkem dobře, až na ro že mi bylo horko a měla jsem přeleženou ruku :DD. Nečekaně. Ale řeknu vám že mít pokoj pod střechou je výhoda v zimě, v létě ale fakt ne :D.
Mám nový layout :). Všimli jste si?? Stáhla jsem si ho u graphic-heart.blog.cz :). Strašně se mi líbí :* <3.
Jsou úžasní <3.

Na dnešní den zatím nic neplánuji :D. Prší, je bouřka. K ničemu. Včera jsem se ještě celý den válela na sluníčku a byla v bazénu a dnes? Myslím že nebude nic. Moment. Vím to ;).
Doufám že dneska pojedeme nakoupit :DD. Potřebovala bych nové ELLE a BRAVO :DD.
Zbožnuji tento photoshoot a hlavně Bridgit <3.

Karolína :*

Summer day (real)

17. srpna 2011 v 20:17 | Karolína
Čauky lásky :*.
Užili jste si dnešní den? Já na 100% :)). Celý den bylo krásně teplo, svítilo slunce. Jen ráno byla trochu mlha. Ale to jsem byla na cestě do Německa, takže mi to ani nevadilo :DD. Ještě aby jo, že :DD.
'Jaksi' jsem vám neřekla že pojedu do Německa. No tkaže jsem dneska ráno vstávala v půl osmý a vrátili jsme se v půl třetí :DD. Ale jako mega spokojenost :DD. Němčouri ráda nemám. Moment. Nesnáším je!! Totálně mi lezou krkem :DD. Ale jsem ráda že jsem jela protože jsem sehnala opět něco od TOPModel :)). Mám pastelky a další návrhářský sešit který obsahuje notes na návrhy, 2 šablony, několik 'textur' a 3 palety samolepek. (fotky pod perexem)
Asi ve čtyři hodiny jsem se převlékla do plavek, vzala si podložku s ručníkem a rozvalila se na terase :DD. A Marouš se ke mně přidal. Nejdřív jsem ho teda musela překecat aby se mnou šel do bazénu, ale to je jiná :DD. No, ale fotila jsem o 106 a fotky sem samozřejmě přidávám. (najdete pod perexem)
A další fotky, většinou random, kde najdete jenom samé pití a jídlo :D. A když jsme u toho jídla, tak dneska na večeři budud mít bagetu se sýrem <33. UUM, ten pečící sýr co jsme dnes koupili v Německu :).

Jablečný kroužky <3. Mám jich ještě plnou krabičku :DD.
 
 

Reklama